הפלגות דייג

להזמנות וברורים : 050-7293264 או 052-3801419

 

ארבעה זוגות הגיעו לאילת בצוהרי יום ראשון והחליטו שהם רוצים להעביר את הלילה הבא של החופשה בדייג, השאירו את הנשים במלון ויצאו ארבעתם עם בני באיכטה שונית לדייג.

ב-8 בערב קצת לאחר השקיעה יצאו לים, הים היה שקט רוח לא הייתה בכלל,מה לאמר לילה  מושלם לדייג מוצלח, ארבעת הדייגים קיבלו מקלות לדייג קלמרי במטרה לתפוס אותם שיהוו פיתיון חי לדגי החרב לאחר כשעה אחד הדייגם מרגיש משיכה חזקה בחוט שלו לאחר כמה דקות עוד דייג מרגיש אותו דבר, בני והדייגים הבינו שמשהו גדול מטייל ליד החוטים מיקום הסירה כבר היה אי שם בין גבול ירדן סיני וישראל עומק המים כ-800 מטר.

בני מייד הכין כבל מפלדה ואיליו 2 קרסים מפלדה בקרסים אלה שיפד קלמרי חי וגדול והשליך לעומק של כ150 מטר מתחת לפני הים, את חוט הפלדה כבר לא היה כל כך פשוט לחתוך ולאחר כ20 דק' שהקלמרי המשופד היה מתחת למים המקל פשוט השמיע רעשי מלחמה והחוט נמשך במהירות עזה לאחר כ40 דק' של מלחמות היה על סיפון השונית דג חרב במשקל של כ-72 קילוגרם מאז עבור ארבעת החברים הדייג עם בני הוא חוויה חודשית וכבר במשך שנה וחצי כל חודש הם יורדים לאילת לחוויה בילתי נשכחת.... 

אז...אם בין זוגך או אם אחד מחברכם אוהב דייג ארגנו לו הפתעהבשביל יום הולדת,הזמינו לו הפלגת דייג עם בני,זו תהייה מתנת יום הולדת נפלאה.

הפלגות דייג